Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Wydarzenia

 • Grudniowe ściganie rowerowe

  Brak opisu obrazka
  Miesiąc "prawie" zimowy a pogoda zupełnie sprzyja, aby rowerem ścigać się po piachu, błotku i trawie tym bardziej, że to już ostanie wyścigi kolarskie w tym roku.
  Data publikacji: 07-01-2021 10:44
 • Tańczymy w Sercu Opolszczyzny

  Brak opisu obrazka
  Kolejna edycja warsztatów tanecznych w tym szczególnym czasie została zrealizowana. Dzieci z kilku zgłoszonych przedszkoli naszej Gminy uczyły się Polskich Tańców Narodowych.
  Data publikacji: 23-12-2020 09:24
 • Jasełka Koła Teatralnego "Jaś" PSP 2 w Zdzieszowicach

  Brak opisu obrazka
  Święta Bożego Narodzenia, to czas spędzany radośnie w gronie najbliższych. Jednocześnie to czas refleksji i przemyśleń. Aby podkreślić wyjątkowy charakter zbliżających się świąt, mimo nowej i trudnej rzeczywistości, uczniowie Koła Teatralnego „Jaś” z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Zdzieszowicach zamiast tradycyjnych jasełek przygotowali film, którego głównym przesłaniem są wartości tak bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach: miłość, szacunek, zaufanie i odpowiedzialność.
  Data publikacji: 21-12-2020 12:19
 • Dzieci pomagają dzieciom!

  Brak opisu obrazka
  To hasło przyświecało akcji, w której udział wzięli uczniowie PSP w Januszkowicach. Pomimo trudnego czasu w jakim się znaleźli, nie zapomnieli o swoich rówieśnikach, mieszkających na innych kontynentach.
  Data publikacji: 21-12-2020 12:01
 • Dwa dni na rowerze!

  Brak opisu obrazka
  Członkowie sekcji kolarskiej z Żyrowej ścigali się na rowerach tym razem w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie odbyły się dwa wyścigi kolarskie pn. "NIEPODLEGŁA  im. Wernera Lepicha" i  "III Cross Tribike".
  Data publikacji: 21-12-2020 08:19
 • Wyróżnienie uczennicy PSP 1 w Zdzieszowicach w XXVII Regionalnym Konkursie Literackim "Ze Śląskiem na Ty"

  Brak opisu obrazka
  12 grudnia 2020 roku uczennica klasy 8 B Dominika Kubina z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Zdzieszowicach, zdobyła wyróżnienie w XXVII Regionalnym Konkursie Literackim "Ze Śląskiem na Ty".
  Data publikacji: 17-12-2020 14:59
 • Sukces uczennicy klasy III PSP 2 w Zdzieszowicach

  Brak opisu obrazka
  Uczennica klasy III PSP 2 w Zdzieszowicach, Malwina Lebok, zajęła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Piosenki Dziecięcej organizowanym przez GOK Walce. Konkurs ze względu na epidemię koronawirusa odbył się online. Malwina reprezentowała Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu. Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne.
  Data publikacji: 14-12-2020 14:30
 • III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym pn. „Zdrowe smaczne kolorowe, kupuję produkty krajowe”

  Brak opisu obrazka
  Uczeń klasy 4a Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Zdzieszowicach, Filip Druzgała, uzyskał III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym pn. „Zdrowe smaczne kolorowe, kupuję produkty krajowe”, organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Opolu.
  Data publikacji: 14-12-2020 14:34
 • 3 medale na Kokoro Cup 2020

  Brak opisu obrazka
  W niedziele, 6 grudnia  troje zawodników Akademii Sztuk Walki PAPON Team walczyło na matach w Warszawie, podczas Ogólnopolskiego Turnieju KOKORO CUP. Wychowankowie sensei Pawła Paponia zdobyli 3 medale.
  Data publikacji: 07-12-2020 12:41
 • Wartość słowa w budowaniu relacji z innymi w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Zdzieszowicach

  Brak opisu obrazka
  Społeczność uczniowska Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Zdzieszowicach wzięła udział w projekcie edukacyjnym pt.: „Wartość słowa w budowaniu relacji z innymi”. Projekt ten wyraźnie wpisał się w szereg wyzwań, jakie postawiła przed nami sytuacja pandemii i zdalnego nauczania.
  Data publikacji: 02-12-2020 12:30